!!! Exkluzívny predaj !!! Znížená cena

Zadarmo nakupovanie 10Pcs VNMG160408 -DM YBC252 ZCC.CT Sústruh Rezanie Vložiť Karbidu Otáčania Nástroja Pre Vloženie ocele

Výpredaj
Znížená cena
Nové kolekcie

Zadarmo nakupovanie 10Pcs VNMG160408 -DM YBC252 ZCC.CT Sústruh Rezanie Vložiť Karbidu Otáčania Nástroja Pre Vloženie ocele

Hodnotenie:
0%
5.00 / 5 ( 1 )
SKU
w36404

Štítky: ego sústružnícke nástroje, zccc, trochu nechtov, vnmg, zcc ct, dm flash, ybg202, kovov, sústružnícke nástroje, telekomunikácie, bap300r.

Skladom
€32.28 €39.37

Vitajte Na Mojom Obchode

môj drahý priateľ.Všetky produkty uvedené v mojom obchode sú k dispozícii, môžete si ho kúpiť. Ďakujeme za vašu návštevu tu.Majú príjemné nakupovanie!!!!! Prosím, dajte mi vedieť, ak budete potrebovať ďalšie modely, ktoré chcete, nemôžem nájsť. ďakujeme

Zadarmo nakupovanie 10Pcs VNMG160408 -DM YBC252 ZCC.CT Sústruh Rezanie Vložiť Karbidu Otáčania Nástroja Pre Vloženie ocele

Package: Pevný plastový box

Zhuzhou diamantové rezné nástroje co., LTD., značka výkon

YBC151: je vhodný na konečnú úpravu ocele.

YBC251: je vhodný pre semi-konečnú úpravu ocele.

YBC351: má dobrú húževnatosť a odolnosť voči plastickej deformácie, vhodné pre hrubé obrábanie ocele.

YBM151: dobré difúzne nosenie odolnosť a odolnosť voči plastickej deformácie schopnosť a dobrá odolnosť voči otrasom, vhodný pre konečnú úpravu, semi-dokončovacie a nadávania z nerezovej ocele.

YBM251: je vhodný pre semi-dokončovacie a nadávania z nerezovej ocele.

YBD151: vhodné pre dokončovacie a semi-konečná úprava železných materiálov.

YBC kingbox čepele, druhá generácia

YBC152: v dopad húževnatosť zvýšiť v rovnakom čase, odolnosť voči oderu, má výrazne zlepšila, vysoká rýchlosť rezania je spracované na semi-konečnú úpravu ocele ideálnou voľbou. Rezná rýchlosť môže byť zvýšená o viac ako 25%, Za rovnakých rýchlosť rezania a nástroj život môže byť zvýšená na viac než 30%.

YBC252: silná schopnosť odolať plastickej deformácie a intenzita okraji, je z dokončovacie na hrubé obrábanie ocele všeobecné preferované značky. Pod vysoká rýchlosť odstraňovania rezných parametrov alebo drsných pracovných podmienok, má stabilný výkon, a môže dosiahnuť viac zelené suché rezanie. V rovnakom rezanie stave, rezná rýchlosť môže byť zvýšená o viac ako 25%; Za rovnakých rýchlosť rezania a nástroj život môže zvýšiť viac ako o 30%.

YBD kingbox čepele, druhá generácia

YBD052: CVD povlak značky, suché typ vysoká rýchlosť rezania v sivej liatiny odráža vynikajúca odolnosť voči oteru.

YBD102: CVD povlak značky, keď vo vysokej rýchlosti obrábania tvárnej železa ukazuje, dobrú odolnosť proti oderu a odolnosť proti nárazu.

YBD152: CVD povlak stupňoch, vhodný pre liatiny v high-rýchlosť otáčania spracovanie, tiež znesie mierne občasné rezanie pri strednú rýchlosť. Táto značka, keď sa uplatňuje na frézovanie z liatiny, má tiež silné všestrannosť.

YBD252: CVD povlak, značka, dobrá odolnosť voči oteru a húževnatosť, sa vzťahujú na tvárnej liatiny (tvárna liatina, pre príklad), ako sa vyžaduje v low-speed mokré mletie, vhodný aj pre občasné pod podmienkou, sústruženie spracovanie.

Nová značka karbidu PVD povlak nano povlak

Špeciálna povrchová úprava procesu, aby čepeľ povrch je hladký, zníženie trenia, vzdialenosť viac hladké.

Jedinečný nanostructure povlak, užšiu integráciu s substrát, húževnatosť a tvrdosť je vyššia.

Cena, dobrá tepelná stabilita a chemickej stability rezné hrany, aby poskytovali účinnú ochranu.

YBG102: vhodné pre všetky druhy materiálov (vhodný najmä pre liatina) svetla, stredné zaťaženie frézovanie, a v podstate polovica sústruženie spracovanie vysokoteplotné zliatiny.

YBG202: vhodné pre všetky druhy spracované materiály (ľahká, stredná záťaž frézovanie, otvor spracovanie, ako aj podstatu, pol sústruženie spracovanie nehrdzavejúcej ocele a vysokoteplotné zliatiny drsné sústruženie spracovanie.

YBG302: vhodné pre všetky druhy spracovávaných materiálov stredné zaťaženie frézovanie, obrábanie, rezanie, strihanie na spracovanie, ako aj semi čistý, hrubý, sústruženie z nehrdzavejúcej ocele, spracovanie, uvedomí si dokonalú kombináciu bezpečnosti a nosenie-odolávanie výkon.

Tipy!

Kupujúci by mal vedieť.

Poštovné A Prepravné:

Nákladnej dopravy: Doprava Zdarma na celom svete , poslať Čína Príspevok Letecky.

Dodacia lehota o 10-50 pracovných dní. Niektoré krajiny môžu odkladu 4-5 týždňov.

Prepravujeme tovar do 3 pracovných dní od prijatia platby vymazané.

Toto je normálny čas príchodu sadzba pre váš odkaz:

Krajina

Pracovné Dni(nie vrátane sviatkov)

5-9

10-15

16-20

21-25

26-35

>35

Spojené Štáty

Menovitý(čas prišiel)

5.1%

50.1%

33.6%

7.5%

3.7%

Kontaktujte nás

Európa

Menovitý(čas prišiel)

8.6%

61.2%

19.1%

7.0%

4.1%

Kontaktujte nás

Austrália

Menovitý(čas prišiel)

4.7%

52.6%

30.2%

9.6%

2.9%

Kontaktujte nás

Kanada

Menovitý(čas prišiel)

6.7%

50.6%

30.4%

8.5%

3.8%

Kontaktujte nás

Rusko

Menovitý(čas prišiel)

1.5%

10.3%

29.7%

41.2%

Bude 18,8%

Kontaktujte nás

Ázia

Menovitý(čas prišiel)

10.5%

30.6%

43.8%

12.1%

4.0%

Kontaktujte nás

Ostatné Krajiny

Menovitý(čas prišiel)

3.5%

25.0%

47.9%

17.9%

5.7%

Kontaktujte nás

Snažíme sa čo najlepšie zabezpečiť rýchle služby. Avšak, ako nepriaznivým počasím, Čisté Obyčaje, Sviatky a pod dôvodu, niekedy nepredvídateľných oneskorenie môže nastať. Ak to bolo viac ako 35 dní od vašej úhrady dátum a nebolo doručené, kontaktujte nás okamžite, budeme pracovať rýchlo vyhľadajte položku a pomôcť ho vyriešiť.

Upozornenie:

Ak si chcete tovar naliehavo, môžeme ho poslať prostredníctvom EMS alebo UPS,DHL a pod. Ale majú na plus niektoré nákladné .Robiť kontaktujte nás prvá, ak chcete EMS,UPS,DHL a pod kuriérom.

Zásielky:

Keď si objednáte, prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy za poplatok. Budeme posielať položky do 3 dní akonáhle sa vaša platba je dokončená. Nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na každý medzinárodnej prepravy vzhľadom na rozdiel v colných zúčtovania čas v rôznych krajinách, čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované.

  • Povlak: Povlak
  • Tvrdosť: YBC251
  • Materiál: Tvrdej Zliatiny
  • Číslo Modelu: VNMG160408-DM YBC252
  • Použitie: Externé Otáčania Nástroja

Napísať recenziu

Môžete tiež rád!