!!! Exkluzívny predaj !!! Znížená cena

Magnetické elektrické posuvné dvere systém s 2.1 m trati a pokrytie

Výpredaj
Znížená cena
Nové kolekcie

Magnetické elektrické posuvné dvere systém s 2.1 m trati a pokrytie

Hodnotenie:
0%
0 / 5 ( 0 )
SKU
w398

Štítky: ms operačný systém, rýchlo posuvné dvere motora, automatu dvere, UCHOVÁVAJTE MIMO, malé posuvné dvere motora, eletric posuvné dvere, dvere list, pre samsung smart hodinky, motorizované záves dverí, dvere auta list.

Skladom
€441.15

Olide Magnetické elektrické posuvné dvere systému

Po pozastavené magnet, automatické dvere sú zapnutý, budú tiahnuť s pozastavené magnet vodiace koliesko, slúži funkcia levitácia bez hluku, pošmyknutia hladko. Čo je Magnetická Automatické Posuvné Dvere ? Magneticke automatické dvere využíva princíp magnetického poľa : Ako poliaci odpudzujú , na rozdiel od polesattract na preduce ťah a napätie cez magnetické pole premeny, aby sa magnetické pole neustále pohybovať. Olide najnovšiu verziu DZ-08 Magneticke Automatické dvere preberá plnú advantageof tejto zásady na dosiahnutie našich cieľov.

Podrobné pokyny pre Demontáž Olide Magnetické elektrické posuvné dvere systému

① Po pozastavené magnet, automatické dvere sú zapnutý, budú tiahnuť s pozastavené magnet vodiace koliesko, slúži funkcia levitácia bez hluku, pošmyknutia hladko. ② Zátka ③ Sprievodca wheelDescribe podrobnosti o predajné miesto vyššie, získavanie a poskytovanie dôvery potenciálnych užívateľov.

WeChat Bluetooth ladenie a otváranie dverí

Otváranie je možné dosiahnuť prostredníctvom Bluetooth WeChat, inteligentný a pohodlne Otvoriť WeChat na vyhľadávanie zariadení s Bluetooth pre ladenie a dvere štátu môže byť nastavený ako bežne otvorené, zvyčajne blízko, alebo automatické, podľa potreby

Olide Magnetické elektrické posuvné dvere systému technických parametrov

Štandardné

Jediné Dvere na Magnetický Disk, Jednotka je vybavená 2.1 m trati a kryt, Široko používaný v drevených dverí a zarámované a frameless sklo dverí,max. šírkou dverí je 1100 mm každý panel Voliteľné príslušenstvo mikrovlnný senzor a sklo svorku.ručné snímače, atď sú realizovateľné s jednotku. Ak ste si zakúpili balík neobsahuje sklo pozastavenie svorka, budeme poskytovať zarámované swing zátky, a ak je balík, ktorý ste zakúpili, obsahuje sklo pozastavenie svorka, budeme poskytovať frameless swing zátky

Dvojité Dvere Režim ► Dvere sú spravidla rozdelené do jedno-otváranie a double-otvorenie a dve sady jednotka musí byť zakúpený pre dvojité levitácia automatické dvere pre kolokačných používať, nájdete spôsob otvorenia dverí. (Ako je znázornené na obrázku)

Rámovanie dverí a drevených dverí, inštalácia

Frameless sklenené dvere, inštalácia

Balík vybavené sklo pozastavenie svorky musia byť zakúpené pre inštaláciu frameless sklo dverí,sklenené svorky je voliteľné príslušenstvo,je potrebné príplatok

Mikrovlnná indukčné a inteligentné skenovanie

24.125 GHZ, Mikrovlnná snímanie modul prijíma inteligentný a optimalizovaný na odhaľovanie a riadiaceho obvodu, ktorý nie je ovplyvnený faktormi životného prostredia ako sú teplota, výšku, vlhkosť, atď. Presné oblasti indukčné nariadenia, spoľahlivý pracovný výkon. Rýchlejšie a stabilnejšie prevádzky. Emisie frekvencia až 24.125 GHZ, citlivé a presné indukčné, vysoká rýchlosť, silné anti-interferencie majetku.

Magneticke Dvere môžu byť široko aplikované na pulic mieste, ako je kancelária,reštaurácia , dokonca aj domov. To vyhovuje rôznych brány spĺňa multipleneeds.

Ladenie Inštrukcie

Pôvodné Zobrazenie

 • Funkčné dvere hmotnosti na list: 20 kg do 100 kg
 • Pohotovostný Režim Napájanie: 3W
 • Certifikácia: CE
 • Názov Značky: olord
 • Krajina Pôvodu: Čína
 • Číslo Modelu: DZ08-100
 • Druh: Automatické Dvere Operátorov
 • Funkčné Dvere Typ: Jeden list posuvné dvere
 • MAX Šírka Otvorenia: 1000mm
 • Menovitý výkon: 80W
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • DIY Dodávky: ELEKTRICKÉ
 • Napájacie Napätie: Vstup AC110V/AC220V; 50-60Hz
 • Materiál: Hliníkové Zliatiny

Napísať recenziu

Môžete tiež rád!