!!! Exkluzívny predaj !!! Znížená cena

Bluetooth Váhy Podlahy Telesnej Hmotnosti Kúpeľňa Rozsahu Smart, Podsvietený Displej Rozsahu Telesnej Hmotnosti Tela, BMI Hmotnosť Rozsahu

Výpredaj
Znížená cena
Nové kolekcie

Bluetooth Váhy Podlahy Telesnej Hmotnosti Kúpeľňa Rozsahu Smart, Podsvietený Displej Rozsahu Telesnej Hmotnosti Tela, BMI Hmotnosť Rozsahu

Hodnotenie:
0%
0 / 5 ( 0 )
SKU
w532

Štítky: kuchyňa smart, kúpeľňa rebrík, argos kúpeľňa váhy tuku v tele, huawei smart váženie, dumbbel, bodi rozsahu, bascula, kúpeľňa rozsahu xiao, podlahové váhy ios, rozsahu smart.

Skladom
€18.12 €27.06

vlastnosti produktu:

1. {Presné meranie}: Naše digitálne meradlo používa Bioelectrical Impedancia Analýza (BIA) technológie a ITO potiahnutý povrch, 4 vysoká citlivosť senzorov a 4 elektródy, ktoré vám môže poskytnúť lepšie ako iné Bluetooth váhy Viac presné a spoľahlivé výsledky, a výrazne znížiť chyby pri meraní tela, hmotnosť je v krokoch po 100 g, a maximálna váha je 180kg.

2. {Zloženie tela analýza}: Naše hmotnosť rozsahu používa bioelectrical impedancia analýza (BIA) technológii, a ITO potiahnutý povrch na meranie vášho tela, ktorá môže zobraziť hmotnosť, BMI, obsah telesného tuku, svalovej hmoty, vody v organizme, viscerálneho tuku, 17 základné tela údaje, vrátane kostnej hmoty, BM, bielkovín, obezita úrovni, telo veku a aktívnej telesnej hmotnosti. Po telesný tuk stupnice testu, budete mať lepšiu predstavu o svoje zdravie. Poznámka: Budete potrebovať krok na telesný tuk stupnice s holými nohami.

3. {Jednoduché nastavenie a používanie}: Naše šikovné meradle je jednoduchý na obsluhu. Tu si môžete stiahnuť zadarmo zdravie app "OKOK International" prostredníctvom Apple APP Store, Google Play alebo naskenujte kód QR v návode, pripojenie cez Bluetooth 4.0, podpora Väčšina smartphonov pomôcť sledovať a spravovať vaše zdravie indexu, aby vás a vašu rodinu, pre zdravých na všetky časy.

4. {Nahrávať a Zdieľať}: stupnica je pripojený na app vám pomôže nastaviť ciele, môžete ľahko nahrávať a synchronizovať vaše denné váha údajov pre uľahčenie zobrazenie trendov a sledovania pokroku. Môžete tiež zdieľať fitness denník údajov v niektorých sociálnych aplikácie (ako napríklad Facebook, Twitter, atď.).

5. {Jeden rozsahu, 8 užívateľov}: Pomocou tohto Bluetooth, telesný tuk stupnice, môžete vytvoriť 8 členské profily bez problémov sledovať viacero užívateľov z jedného účtu. Tento multi-user-friendly smart telesný tuk stupnice, môžete tiež inteligentne identifikovať každého používateľa, a zodpovedajú rozsahu a hmotnosť údajov s uvedením príslušného užívateľského profilu, tak, že celá rodina môže zdieľať rozsahu, ak sa bez problémov sledovať chudnutie pokrok A zlepšenie zdravia.

Produkt materiál: tvrdené sklo; ABS

Displej: Skrytý digitálny displej LED

Vážiaci rozsah: 0.2-180kg

Presnosť: 100 g

Jednotka: KG/LB/ST

Napätie: 4.5 V

Batéria: 3*AAA batérie

Nízky stav batérie riadka: 2.4 V±0.2 V zobrazení "LO" a vypnite napájanie

Preťaženie indikácia: Preťaženie vyššia ako 2,5 kg, celková 182.5 kg, zobrazí "Err"

Najlepšie pracovná teplota: 5-35℃

Skladovacia teplota: 10-60℃

Vlhkosť: ≤90%RH

Veľkosť produktu: 26*26*2.5 cm

Veľkosť balenia: 30*30*5.5 cm

Package hmotnosť: 1.4 kg

Produkt farba: biela, čierna

balenie zoznam:

1*hmotnosť rozsahu

1*užívateľská príručka

Upozornenia:

1.Prosím, majte na stupnici od mokrej podlahe, nepoužívajte rozsahu, ak je sklo mokré v prípade sklzu.

2.Prosím stáť v strede stupnice, v prípade obratu.

3.Platforma stupnice je vyrobená zo skla, nepoužívajte, prosím, ostré alebo drsné veci, poškriabanie povrchu, nadmerné sily alebo náhle otrasy, neočakávané padlých-off bude rozbiť sklo a zraniť používateľa.

4.Bluetooth meradle nie je vodotesný. Majte na okolité prostredie, suché, nie neponárajte ho do vody.

5.Použite mäkkú tkaninu s neutrálnymi čistiacimi kvapalinami na čistenie povrchu, chráňte kontaktovať s organickými rozpúšťadlami ani chemikálií.

6.Keď sú batérie v úspornom stav, prosím, vyberte z neho batérie v prípade úniku kvapaliny koróziu rozsahu.

upozornenie:

1.Prosím, stojan na stupnici v správnom smere.

2.Prosím, stojan na stupnici nie menej ako 10 sekúnd, ak ste meranie tuku v tele.

3.Prosím potvrď, pohlavia, výšky, váhy údajov id správne.

 • Typ 2: váhy elektronické váhy rozsahu smart
 • Funkcia: Telesného Tuku a Obsahu Vody Testovanie
 • Mierka Typ: Digitálne
 • Vzor Typ: Pevné
 • Materiál: Tvrdené sklo
 • Je To Inteligentné Zariadenie: Áno
 • Číslo Modelu: Smart Váha Rozsahu
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Zdravie Rozsahu Hmotnosť Označenie: Digitálne
 • Typ 1: Stupnica hmotnosti
 • Tvar: Námestie
 • Typ 3: kúpeľňa digitálne váhy
 • Zdravie Rozsahu Kovov, Lepenie Bod: Štyri-bod Typ
 • Druh: Váhy Pre Domácnosť

Napísať recenziu

Môžete tiež rád!