!!! Exkluzívny predaj !!! Znížená cena

4 Palcový DIY Stenu Maľovať rotačná Kefa Nastaviť Rukoväť Nástroj 1Pc Pena Kefa s 10Pcs rotačná Kefa Časti (Rukoväť Farba pre Náhodné)

Výpredaj
Znížená cena
Nové kolekcie

4 Palcový DIY Stenu Maľovať rotačná Kefa Nastaviť Rukoväť Nástroj 1Pc Pena Kefa s 10Pcs rotačná Kefa Časti (Rukoväť Farba pre Náhodné)

Hodnotenie:
0%
5.00 / 5 ( 2 )
SKU
w845

Štítky: pro valčekom, valčekom, ruber valčekom, plavidlá valčekom, pena roll, kriedové farby štetcom technika, dekor valčekom, pena valčekom, massag valček, veľké kriedové farby štetcom.

Skladom
€4.34 €4.62

Popis Naše valčekom kryt určený pre použitie s všetky farby a škvrny, valčekom kryty sú umývateľný a opakovane použiteľné spánok. Sú jednoduché použitie a jednoduché čistenie. Sú haly, odolný a nepúšťa vlákna zadarmo a dodať vynikajúce pokrytie a hladké čisté dokončiť každý čas. Pomôže urobiť si steny alebo stropy právo.

Funkcia

- Farba: Ako na obrázku.

- Materiál: Polyester.

- Veľkosť: 31 x 2 x 0,3 cm

- Naše valčekom kryt určený pre použitie s všetky farby a škvrny, valčekom kryty sú umývateľný a opakovane použiteľné spánok. Sú jednoduché použitie a jednoduché čistenie.

- Naše valčekom kryty sú haly, odolný a nepúšťa vlákna zadarmo a dodať vynikajúce pokrytie a hladké čisté dokončiť každý čas.

- Ideálny pre maľovanie na všetky typy povrchov

- Pre profesionálnych a začiatočníkov. Tieto valčekom zahŕňa pomôže urobiť si steny alebo stropy právo.

Balenie zoznam

1 x Wall Valčekom

10 x rotačná Kefa Časti

  • Číslo Modelu: steny valčekom

Napísať recenziu

Môžete tiež rád!