!!! Exkluzívny predaj !!! Znížená cena

Regulátor teploty Prepínač Tepla DTC2210 Elektronické Digitálne Mikropočítačový Inteligentný Termostat AC 110V 220V Pre Inkubátor

Výpredaj
Znížená cena
Nové kolekcie

Regulátor teploty Prepínač Tepla DTC2210 Elektronické Digitálne Mikropočítačový Inteligentný Termostat AC 110V 220V Pre Inkubátor

Hodnotenie:
0%
5 / 5 ( 1 )
SKU
w898

Štítky: ksd301, termostat, electron termostat, 12 volt termostat, mikropočítačový full, ksd303 termostat, india mikropočítačový, termostat na stenu, kontrola teploty termostatom, moderné mikropočítačový.

Skladom
€5.45 €7.08

Regulátor teploty Prepínač Tepla DTC2210 Elektronický Digitálny Displej Senzor DS18B20 Mikropočítačový Inteligentný Termostat AC 110V 220V Pre Inkubátor

Popis:

Napájacie napätie: AC110 ~ 230V

Teplotný rozsah: -40 ℃ ~ + 99 ℃

Presnosť merania teploty: ± 1 ℃ (-40 ℃ ~ + 70 ℃)

Snímač line dĺžka: 100 cm

Termostat veľkosť: 93mm * 56mm * 34cm

Výstupná kapacita: chladenie (10A / 250VAC) kúrenie (10A / 250VAC)

Nastavovanie parametrov metóda:

Keď termostat funguje normálne, stlačte a podržte tlačidlo na viac ako 3 sekundy na vstup do úpravy parametrov režim, digitálny trubice zobrazí kód prvá položka menu "F1", stlačte tlačidlo alebo ak chcete zvýšiť alebo znížiť kód v menu, stlačte a podržte tlačidlo , Krátko stlačte tlačidlo alebo tlačidlo na zvýšenie alebo zníženie a zobrazenie parametra nastavená hodnota aktuálneho menu, podržte kláves, zatiaľ čo dlhé stlačte tlačidlo alebo tlačidlo, aby sa rýchlo zvýši, alebo zníži a zobrazenie parametra nastavená hodnota aktuálneho menu.

V rovnakom čase, dlho stlačte a kľúče na obnovenie parametrov na továrenské nastavenia.

Operačný som nstructions:

Keď termostat funguje normálne, stlačte a podržte tlačidlo napájania na viac ako 3 sekundy, aby sa vypne termostat. Keď termostatu je vypnuté, stlačením a podržaním vypínača napájania na viac ako 3 sekundy premeniť na termostate.

Keď termostat funguje normálne, digitálny trubice sú zobrazené aktuálne teploty meranie hodnoty, a vykoná automatické rozpoznávanie a konverziu chladenie a kúrenie, pracovný režim.

Keď je nameraná teplota ≥ teplota nastavená hodnota + rozdiel teplôt nastavená hodnota, zadajte chladenie štátu, v Pohode, indikátor svetla, chladiace relé normálne otvorený kontakt zopnutý; Cool indikátor začne blikať, čo znamená, že chladiace zariadenie je v stave odkladu ochranu stlačte, keď sa meria teplota ≤teplota nastavená hodnota, Cool indikátor nesvieti, a normálne otvorený kontakt chladiaceho relé je odpojený.

Keď je nameraná teplota ≤ teplota nastavená hodnota,-teplotný rozdiel nastavená hodnota vstupuje do kúrenie štátu, Teplo indikátor svetla, kúrenie relé normálne otvorený kontakt zopnutý, ak je nameraná teplota ≥ teplota nastavená hodnota, Teplo indikátor nevypne, kúrenie relé normálne otvorený kontakt odpojiť.

Cool ukazovateľ: O: chladenie prevádzky; off: ochladzovať; bliká: stlačte odkladu

Teplo indikátor: Na: vykurovanie práce; off: vykurovanie vypnuté

poznámka:Studená a Tepla Led nemôže byť v rovnakom čase

Opravy systémových údajov:

Po termostat je zapnutý, najprv skontrolujte, či nastavenia parametrov sú správne. Ak zistí chybu, "Er" sa zobrazí. V tejto dobe, stlačte ľubovoľný kláves, ak chcete obnoviť predvolené nastavenia parametrov a pracovať normálne. Odporúča sa, aby reset parametrov v tejto dobe.

Systémový kód, dôvod a akcie:

Snímača porucha alarmu: Keď teplota sondy obvode má skrat alebo prerušený obvod porucha, termostat aktivuje sonda zlyhanie poplachový režim a zavrie všetky exekúcie štátov. Digitálny trubice zobrazí "EE". Po porucha je odstránená, stlačte ľubovoľné tlačidlo na návrat do normálneho prevádzkového režimu.

Viac teplota limit upozornenie: Pri meraní teploty prekročí teplota meranie rozsah, termostat sa aktivuje cez teplotný rozsah poruchy poplachový režim, uzavrie všetky exekúcie štátov, digitálne trubice zobrazí "HH", keď sa teplota vráti do normálneho rozsah merania, stlačte ľubovoľný kláves, Návrat do normálneho prevádzkového režimu.

Bezpečnostné pravidlá:

☆ Nebezpečenstvo:

1. Prísne rozlišovať, snímač, kábel, napájací kábel a výstupné relé interface, nesmie byť pripojený nesprávne, a relé nesmie byť preťažený;

2. Všetky rozvody zmeny musia byť vykonané s napájanie odpojené.

☆ Upozornenie:

1. Tento termostat je zakázané, aby boli použité v vody alebo nadmerne vlhkého prostredia. Je zakázané používať vo vysokej teploty, silné elektromagnetické rušenie a silné korozívne prostredie.

☆ Poznámka:

1. Napájacie napätie by malo byť v súlade s napätím označené termostat, a zabezpečiť stabilitu napájacie napätie;

2. Aby sa zabránilo prípadnému rušeniu, odporúča sa, aby sa snímač vedie mali byť na primeranej vzdialenosti od elektrického vedenia.

64325

64325 Viac Milovať

 • Použitie: Priemyselná
 • Veľkosť Displeja: 1.9 Cm & Pod
 • Štýl: Na podlahu a Stenu Zavesenie
 • Funkcie: SNÍMAČ DS18B20
 • Názov Značky: Dmyond
 • Teória: Regulátor Teploty
 • Opatrenie Druh: K
 • Funkcia 3:
 • Typ Napájania: Nabíjačka
 • Typ Displeja: Digitálne
 • Max. Meranie Teploty: 49°C A Pod
 • Číslo Modelu: DTC2210 Digitálny Regulátor Teploty
 • Rozsah teplôt:
 • Je To Inteligentné Zariadenie: Áno
 • Druh: K
 • Skrutka: M10*1.5
 • Funkcia 2:
 • Dĺžka Kábla: 1M

2020-09-17 The device came intact, the box, the instruction is all like people
5/ 5 stars
Napísať recenziu

Môžete tiež rád!