!!! Exkluzívny predaj !!! Znížená cena

GULING HSS-E METRICKÝ ZÁVIT VLOŽIŤ (S. T. I.) STI Kohútiky špirála flauta ťuknite na položku M1.6 M2 M2.5 M3 M4 M5 M6 M8 M10 M12 M14 M16

Výpredaj
Znížená cena
Nové kolekcie

GULING HSS-E METRICKÝ ZÁVIT VLOŽIŤ (S. T. I.) STI Kohútiky špirála flauta ťuknite na položku M1.6 M2 M2.5 M3 M4 M5 M6 M8 M10 M12 M14 M16

Hodnotenie:
0%
5.00 / 5 ( 4 )
SKU
w932

Štítky: závit, skrutka m12, dtap, m5 klepnite, m14 poľský, m1.6 skrutku, batérie, umývadlo, palivo klepnite, tonerová cartridge pre samsung m2070, Pivo Batérie.

Skladom
€6.79

GULING HSS-E Závit Vložiť Ťuknite na položku STI Metrika Stroj Niť Kohútiky M1.6 M2 M2.5 M3 M4 M5 M6 M8 M10 M12 M14 M16

detalles del producto > > >

Poznámky : vonkajší priemer traky drôt kohútikov je o 0.3 D väčší ako vonkajší priemer kmeňových drôt kohútiky. Ak potrebujete nainštalovať traky, venujte prosím pozornosť ťuknutím.

Примечания: Наружный диаметр отводов для проводов скоб примерно на 0,3 D больше, чем внешний диаметр обычных отводов. Если вам необходимо установить отводы, обратите внимание на отводы. S. T. I. KOHÚTIKY S. T. I. Kohútiky sú rezné nástroje, ktoré sa používajú v údržbu alebo opravu aplikácie pripraviť otvor s nadrozmerné vnútorný závit, ktoré sa ubytovať skrutkových cievky drôtu závit vložiť. Závit Vložiť Kohútiky majú väčší priemer, ale rovnakej výšky ako štandardné ťuknite na položku, aby to vyhovovalo drôt vložiť. Špirála bod modely rozbiť čipy a poskytnúť dobrá vôľa, keď stroj ťuknite cez diery. Špirála flauta modely sú najlepšie hodí pre slepé diery aplikácie, najmä v mäkšie materiály ako meď, hliník a horčík.

Typ: Závit Ťuknite Na Položku Vložiť

Materiál:HSS-E

Platné Obrobku:

Motor stroje vyrobené z mäkkých kovov ako sú hliník alebo meď, pretože to nie je nárazuvzdorný, zuby sú jednoduché nosenie, a závitové plášť je použitá pre off-line, aby sa zabezpečilo, že je to bezpečné.

Balenie & Dopravy:

GULING ponúka rôzne spôsoby dopravy, ako sú uvedené nižšie, ako aj bezplatné zem doprava na mnohé z našich výrobkov. Všetky položky, ktoré sa nárok na dopravu zdarma, budú označené na záznamom o produkte na stránke. Prepravné časy sú založené na pracovných dní (pondelok až piatok) s výnimkou Sviatkov a víkendov. V závislosti od vašej objednávky, nákup môže prísť do viacerých balíkov.

NÁVRAT & NAHRADENIE POLITIKY

Na GULING, sme tvrdo pracovať, aby zabezpečili, pozitívny zážitok z nakupovania s nami. Ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste úplne spokojní s nákupom, môžete vrátiť vaše produkty do 60 dní, ako dlho ako oni sú nové, nepoškodené, a nezmenený. Nemôžeme zaručiť, že váš výrobok bude prijatý na vrátenie peňazí alebo výmenu, ak to nespĺňa tieto požiadavky. Návrat žiadostí mimo 60 dní, vyžadovať zvláštne povolenie. Všetky vracia predložený na vrátenie bude vzťahovať na doplnenie stavov poplatok a poštovné.

NÁHRADA

Pre akékoľvek problémy s vaším počítačom, kontaktujte, prosím, náš tím Technickej Podpory pre riešenie problémov pomoc.

Prosím, byť pripravený s nasledujúce informácie:

Číslo objednávky

Doklad o kúpe

Video alebo fotografiu poškodeného/vadný výrobok

Korešpondenčná adresa

Kontaktné telefónne číslo

 • Kvalita: Najlepšia Kvalita A++++++
 • Názov produktu: ST Špirála Skladaný Klepnite
 • Povrchová Úprava: Whithout Povlak
 • Druh: Klepnite
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Doprava Zadarmo: Doprava Zadarmo
 • DIY Dodávky: Kovoobrábanie
 • Vlákno Smer: Doprava
 • Názov Značky: GULING
 • Materiál: HSSE
 • Dodacia Lehota: 15-60days

Napísať recenziu

Môžete tiež rád!