!!! Exkluzívny predaj !!! Znížená cena

Vlastné Nástenné Tapety Tabuli Ručne Ťahané Vyprážané Kuracie Burger Jedáleň Gurmán Fast Food Hranolčeky Pozadí Nástenné Maľby

Výpredaj
Znížená cena
Nové kolekcie

Vlastné Nástenné Tapety Tabuli Ručne Ťahané Vyprážané Kuracie Burger Jedáleň Gurmán Fast Food Hranolčeky Pozadí Nástenné Maľby

Hodnotenie:
0%
0 / 5 ( 0 )
SKU
w960

Štítky: tabuľa kaviareň, tabuľa tapety, kuracie plesní, mačky mokré, krava plesne, fast food tapety, tuk magnet, kohút plesní, burger stenu papier, tabuľa roll.

Skladom
€6.26 €11.60

Vitajte na XueSu Tapety Factory Store Vážený zákazník: Vitajte na XueSu Tapety Factory Store! Ak chcete zabezpečiť, aby vaše lepšie nákupný zážitok, odporúčam vám prečítať si nasledujúce obsahu. Ak je to váš prvý čas na nákup zákazku nástennú maľbu, budem rád, keď vás prevedie procesom: Krok č. 1. Uveďte, prosím, rozmery (šírka a výška) vášho určené na stenu. Krok 2. Prosím vypočítajte, aké množstvo by ste si mali kúpiť na pokrytie určené na stenu. Krok 3. Tu je, ako si vypočítať veľkosť objednávky (jednotka veľkosť je m): ak napríklad vaše určené stena je 3.2 metrov široká a 2 metre vysoká, množstve objednávky bude 7 (3.2x2=6.4). Ak si nie ste istí, požadované množstvo, môžete nám stenu merania, a budeme robiť výpočty pre vás. POZOR! Ak ste urobili platbu za objednávku bez zanechania akejkoľvek veľkosti informácie, Budeme vyrábať a dodávať ho v predvolené veľkosti. (Predvolené nastavenie veľkosti sú znázornené na obrázku nižšie.) Vezmite prosím tiež na vedomie: 1. Lepidlo nie je súčasťou balenia. Bude potrebné zakúpiť ho zvlášť. 2. Na splnenie medzinárodných prepravných normy a tiež pre jednoduchú manipuláciu, budeme rez nástenná maľba na kúsky. 3. Je to vaša vlastná zodpovednosť platiť za douanes. Sme nenesú clo a daň z pridanej hodnoty. 4. Ak nechcete prijímať objednávky v lehote 60 dní, ihneď nás prosím kontaktujte. 5. Cieľ a pozitívnu spätnú väzbu, pomôžu viac ľudí nájde tomto obchode. Prosím, zanechajte nám dobré recenzie, ak ste sa radi o produktoch a nákupné skúsenosti. Majú všetky tieto vedomosti a preventívne opatrenia v mysli, teraz je čas, aby sa vaše miesto krajšie. Ak máte nejaké ďalšie otázky alebo potrebujete akékoľvek návrhy, prosím, neváhajte napísať nám e-mail a budeme reagovať na vás hneď, ako sme mohli. Prajem vám šťastný zážitok z nakupovania! XueSu Tapety Factory Store.

Obrázok Zobraziť Ďalšie Možnosti, Kliknite na obrázok, ktorý chcete prehliadať XueSu tapety brožúrka k produktu.

Hodvábne Tkaniny↓

Plátno/Matný Materiál ↓

Reliéfne Papierové ↓

Hladký Materiál ↓

Šitie Metóda:

Prekryv asi 1-2 cm. To nemôže byť umiestnené vedľa seba. Prosím, prikryte ich podľa značky sme odišli, tak tam je žiadne medzery v šitie a vyzerá to ideálne. Prosím rez tapetu v strede s pravítkom a nôž. Pásy mimo prekrývajúce sa časti. Ďakujem.

Poradie Inštalácie 1. Pripravte si potrebné nástroje: Lepidlo,Štetcom,Valčekom,Stierkou,Pravítko,Nôž,uterák/Hubky Čistiť steny a uistite sa, že vaše steny čisté a ploché. A štetec na lepidlo na stenu prvý. 2. Skontrolujte veľkosť tapety a zápas vzor. Podľa šírka každý panel tapety,označte zvislé čiary na stenu. Štetec na lepidlo na zadnej strane každej panel tapety a označte, aby na nich. Vložiť ho na stenu a pomocou noža vyrežte prebytok časť a použiť uterák vyčistiť lepidlo pretečeniu. 3. Pri prilepovaní druhý panel, byť opatrní, aby zodpovedali vzoru tapety. A na blízkom súbehu časť, použi pravítko a nôž na rezanie prebytok časť a ošúpeme ho. Použite nôž na vystrihnúť prebytok okolo časti zásuvky. Použiť škrabka, aby sa tapeta ploché. Potom použite uterák alebo špongia na utieranie lepidlo pretečeniu. ( Zavrieť dvere a okna, aby ho uschnúť prirodzene. )

Kvalita Logistika

 • Materiál: Hodvábne tapety
 • Textilné Tapety Materiál: Hrnú
 • Poplatok Jednotky: Usd/Roll
 • Druh: Textilné Tapety
 • vzor: Karikatúra
 • Názov Značky: xuesu
 • Štýl: Moderné
 • Použitie: Obchod
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Povrchová Úprava: TLAČENÉ
 • Funkcia: Tepelná Izolácia

Napísať recenziu

Môžete tiež rád!