!!! Exkluzívny predaj !!! Znížená cena

Kniha: Toyota Carina (b, d) 1992-1996G. V. REM. Služba. že, pane. PROF. | Légie-Aвтодата

Výpredaj
Znížená cena
Nové kolekcie

Kniha: Toyota Carina (b, d) 1992-1996G. V. REM. Služba. že, pane. PROF. | Légie-Aвтодата

Hodnotenie:
0%
5.00 / 5 ( 1 )
SKU
w966

Štítky: elektrické toyota carina e, sada toyota carina, poľský toyota carina e, vysoká toyota carina, toyota carina, ohrievač toyota carina e, logo toyota carina, podložky toyota carina, auto tovaru toyota carina e, prípade toyota carina.

Skladom
€16.08

Japonský športový sedan Toyota Karina je známe, v sedem generácií, v rovnakom čase, dnes tieto vozidlá vyzerajú veľmi moderné a ponúkajú ich vlastníka, skvelá príležitosť na výhodné, vyváženú jazdu, pri akejkoľvek rýchlosti, napriek kvalita cestnej krytiny. Šiesta generácia stroje sa vyznačujú vynikajúcou montáž, odolnosť voči korózii, skromný, ale veľmi priestranný a pohodlný salón, ako aj vysokú úroveň bezpečnosti. Tieto nesporné výhody umožňujú Toyota Karin a dnes v mnohých spôsoby, ako viesť, "Pohybujúce sa na chvoste" najnovšie modely zahraničných automobilov vo svojej triede. Niet divu, že prvé veľké vydanie knihy, ako napríklad Toyota Carina oprava príručka, bolo vypredané veľmi rýchlo a na chvíľu zostal takmer raritou medzi majstrami a motoristov. Ale situácia sa zmenila k lepšiemu-tam je nový obehu populárnej adresár, ktorý je schopný poskytnúť skutočnú pomoc na ceste, v garáži alebo na základe auto služby, aby všetky čítačky, či je skúsený majster, začiatočník špecialista alebo amatér, nie je ľahostajný jeho štyri-kolesové asistent. Táto príručka sa zaoberá strojov určených značka šiestej generácie, vyrábané od roku 1992 do roku 1996. Boli vybavené hnacích jednotiek na benzín 5a-fe (1,5 l); 4a-fe (1,6 l); 7a-fe (1,8 l); 3S-FE (2,0 l); 4S-FE (1,8 l). Ďalšou možnosťou kompletný set je s 2C vznetový motor s pracovným objemom 2,0 litrov.

Nové vydanie príručky obsahuje mnoho ďalších informácií, vrátane aplikácií s tabuľkami (konjugované parametre základné náhradné diely, povolený limit na ich nosenie, zoznam pracovných kvapalín a mazív a pod.). Okrem toho, Toyota Karina opravy manuál je dokonale ilustruje špecialisti-každý prelome kniha obsahuje, okrem hlavného textu, poznámky a kresby, schémy, výkresy, zmazať užívateľa. Takže učiť sa nové informácie, ktoré je užitočné, bez porušenia mimo praxi, ako napríklad v podmienkach garáž a dielňa. Obsah príručky je aj logicky definované tak, aby používateľ mohol rýchlo nájsť tému záujem. Po Všeobecné Pokyny pre opravu na začiatku manuálu, podrobný návod na prevádzku Toyota Carina je k dispozícii. Pozorní čitatelia určite zastaviť v tejto časti knihy, kde okrem štandardných pravidlá a príklady, dôležité odporúčania automechanici lekári sú dané, napríklad, tipy pre jazdu v rôznych podmienkach. Okrem toho, preskúmanie návrhu sport sedan, stránky knihy dávať pozor na každý prvok stroj-jej funkcie, technické údaje, pravidlá kontroly. Ďalšia dôležitá časť manuálu je priradený k údržbu Toyota Karin, vrátane popisu všeobecné postupy pre výmeny, kontroly a úpravy. Preventívne pracovné intervaly a potrebné opatrenia, ktoré sú tiež uvedené. Najmä, rôznych prác s benzínových motorov na všetky modely sú uvedené v detaile.

V tomto vydaní sú electro...

  • Názov Značky: ŽIADNE

Napísať recenziu

Môžete tiež rád!